Tur Virtual
Find us on Facebook

 

  

Plusauto Craiova II Service- Pielesti

 

Adresa:

Pielesti, Calea Bucuresti Nr. 115/1C

 E-mail: craiova2@plusauto.ro

                   service@plusauto.ro

 

Ion Mustatea

Coordonator Vanzari Autoturisme & Autoutilitare Second Hand

Telefon:+40 725 599 275

E-mail: ion.mustatea@plusauto.ro 

DEPARTAMENT SERVICE  MECANICA-ELECTRICA

Telefon centrală recepție service: +40 251 438 225

                                                

 

Marius Mihai

Director Service

Telefon: +40 730 010 145

E-mail: marius.mihai@plusauto.ro

 

 

Bogdan Constantin

Receptie Service

Telefon:+40 251 438 225

E-mail: bogdan.constantin@plusauto.ro

 

 

Mihai Mustata

Receptie Service

Telefon: +40 251 438 225

E-mail:  mihai.mustata@plusauto.ro