Tur Virtual
Find us on Facebook

 

  

Plusauto Craiova II Service- Pielesti

 

Adresa: Pielesti, Calea Bucuresti Nr. 115/1C

 E-mail: craiova2@plusauto.ro

               service@plusauto.ro

Ion Mustatea

Coordonator Vanzari Autoturisme & Autoutilitare Second Hand

Telefon: +4 0725599275; E-mail: ion.mustatea@plusauto.ro 

 

DEPARTAMENT SERVICE  MECANICA-ELECTRICA

Telefon receptie service: 0251438225

                                                

Marius Mihai

Director Service

Telefon: +4 0730010145; E-mail: marius.mihai@plusauto.ro

 

George Udrea

Coordonator Receptie Service

Telefon: +4 0730585499; E-mail: george.udrea@plusauto.ro

 

 Bogdan Constantin

Receptie Service

Telefon: +4 0251438225; E-,mail: bogdan.constantin@plusauto.ro

 

Mihai Mustata

Receptie Service

Telefon: +4 0251438225; E-mail: mihai.mustata@plusauto.ro